• Tere tulemast!

  Tere tulemast Vallatuste Mängutuppa!
  Mis koht on Vallatustemaa? Iga ühele tähendab see erinevaid asju, aga mina Kati tahan teid kutsuda oma Vallatustemaale.
  Sellel maal ei ole kunagi igav. Seal paistab peaaegu alati päike ja kui juhtub ka vahel sadama, siis leidub alati mõni põnev koht kus märjaks saamata edasi saab mängida.
  Minu Vallatustemaal elavad minuga koos veel teised toredad lapsed, minu parimad sõbrad : Taavi ja tema väike õde Maria, Tõnn, Reena, Sanna ja minu vanaema kes meile maitsvaid sööke teeb.
  Räägin Sulle natuke mida meiega koos teha saab. Kui tuled meile külla, läheme merele seilama ja aardeid otsima. Otse laevalt saab sukelduda pallimerre ja ennast lihtsalt mõnusalt tunda. Kui sellest mängust enam lõbu ei tunne , saame poodi mängida või mängumajas nukkudega kodu mängida. Kes aga tunneb huvi õppimise vastu, see võib koolitundi pidada.
  Lisaks võime korraldada päris oma lauluvõistluse ja tantsida nii et maa väriseb. Kui nüüd tunned, et suures mänguhoos on kõht korisema hakanud, läheme piknikule ja vaatame mida maitsvat on emmed- issid meile kaasa pakkinud.

  Vallatuste Mängutuba on sobiv paik väikestele ja suurtele, lastele ja lapsemeelsetele. Meile võite tulla tähistama sünnipäevasid, katsikuid, kevade algust või sõbrapäeva, pidada laste kokkutulekuid, lasteaiapidusid, jõulupidusid või mis iganes pidu mis vajab pidamist. Meile võite tulla ka lihtsalt mängima, ilma erilise plaanita, peaasi, et põues pesitseks pisike soov vallatusi teha!

  Avaras ja hubases Vallatuste Mängutoas on mürgeldamiseks ruumi 175 m2. Lisaks suurele mängualale mis on ühendatud einestamise toaga,  on meil vilkuva lavaga vinge diskotuba, pisi-titaga tegelemiseks või salajutu puhumiseks mõnus puhketuba, köögitoimkonnale eraldi köök koos igasuguste hädavajalike asjadega ning suur rõdu aiamööbli ja grilliga.


  Meie mängutoas leiavad tegevust nii lapsed kui ka vanemad: hullata saab pallimeres; ronida ronilas; purjetada pesuehtsa purjekaga; mängida korpalli, lauahokit, lauajalgpalli või piljardit; panna ennast proovile WII mängukonsoolil; külastada kauplust; õppida päris koolis; kokata täisvarustusega köögis; mängida nukumajas või ehitada omale aukartustäratav autopark.
  Diskotoas on loomulikult värvimusa ja diskokera ning etteasteid saab teha valgustusega laval. Tuba on piisavalt suur, et ka suuremad tantsusõbrad saavad kiiremaid poognaid võtta!
  Kui ilm on sobiv, saab lõõgastuda rõdul kus on mugav aiamööbel ning gaasigrill.

  Mängutoaga saab ka eelnevalt tutvuda leppides sobiv aeg kokku telefonitsi 53607519 või
  e-maili teel  vallatus@vallatus.ee
   

  Loe edasi
 • Galerii

  Vaata ka meie toimunud ürituste galeriid, et näha kuidas me mängime!

  Loe edasi
 • Tule külla!


  Mängutoa asukoht:
  Salve 4, Nõmme linnaosa, Tallinn

  Kontaktnumber: +372 53607519
  E-mail: vallatus@vallatus.ee
  Loe edasi